Ani intimní fyzioterapeutické procedury se neobejdou bez proškoleného personálu a top masérky potřebují ke své práci víc, než jen špičkovou postavou. Kromě atraktivního vzhledu musí zákazníkům poskytovat i profesionální masážní služby, které vychází ze znalosti anatomie.

V exkluzivních salonech na území hlavního města pak tyto svůdné odbornice vyhledává i zahraniční klientela. Nepleťte si ale jejich služby se službami dívek na eskort v Praze, i když jsou zde některé styčné body. Jaké konkrétní dovednosti jsou nezbytné k výkonu náročného povolání intimní top masérky zjistíte v článku.

Taktnost – základní vlastnost top masérky

Cizinec, který si plnými doušky užívá svou první a pravděpodobně i poslední návštěvu Čech, žádné utajení nepotřebuje. Nikdo ho  nezná a tudíž nehrozí, že ho těsně po orgasmu u erotické top masérky potká šťouravý kolega z práce nebo nedej bože někdo z manželčiných známých.

Na rozdíl od zahraničních hostů si domácí zákazníci na diskrétnosti zakládají. Potřebují, aby se o jejich pravidelných návštěvách nedozvědělo okolí ať už v podobně spolupracovníků, nadřízených, sousedů nebo členů rodiny. Ne každý má pro sexuální hrátky pochopení a proto musí být obsluhující dívky bezpodmínečně taktní. Není možné, aby svou případnou neomalenosti ohrožovaly každodenní závazky klienta. Takové se pak v branži ani neohřejí.

Vizáž top masérky je součástí služeb

Každá profese vyžaduje své, včetně erotiky. A co si budeme nalhávat, miss Piggy nebude příliš přitahovat. Mezi top masérkami tak najdete téměř výhradně dívky, které matka příroda obdařila dokonalými figurami. Některé z nich se navíc věnují sportu, aby si snovou postavu udržely a nescházela jim ani nezbytná fyzička a pružnost. Někdy mezi top masérkami narazíte dokonce i na gymnastky.

Kromě vizuálně příjemných proporcí musí specialistka na intimní procedury pečlivě dbát o svůj zevnějšek. Adeptky se špínou za nehty, popraskanými patami a komedony sítem neprojdou. Žádaná je hladká a čistá pleť, dokonalý chrup a lesklé vlasy. To jsou klasické atributy zdraví a krásy, které chce zákazník během procedury pozorovat a rád si připlatí, aby se jich mohl i dotýkat nebo je dokonce líbat. 

Bez masérské praxe to ani v erotickém průmyslu nejde

Přední studia specializovaná na poskytování intimních masáží neohrožují své renomé tím, že by spolupracovali s amatérkami. Buď si dívky sami vyškolí nebo se rovnou domluví s vyučenými masérkami, které navíc disponují atraktivním tělem a rozumí proklientskému přístupu. Nezbytnou premisou je též záliba v uspokojování cizích sexuálních potřeb. Jedině tak máte jako zákazník jistotu, že se kromě úvodní relaxační masáže svalů dočkáte i kvalitní stimulace intimních partií s vyvrcholením, aniž by vám hrozilo zranění. Natrhnout penis nebo ho zlomit nedá totiž moc práce a co je vám pak platné, že jste “ušetřili” pár stokorun.

Tak vypadá trojlístek základních schopností, které vám u personálu garantují jedině seriózní erotické salony. Nyní už chápete, co vše je zahrnuto v ceně top masérky. Aby vás dokázala perfektně uspokojit, musí ovládat vše, co běžná masérka. Navíc ještě investuje svůj čas a finance do působivého vzhledu a nejrůznějšího vybavení, když si klient poručí třeba nalakované nehty nebo podpatky. Přední studia rovněž pedantsky dbají na čistotu a zdravotní nezávadnost prostředí, abyste tam mohli bez obav podléhat slasti. Tak na to pamatujte, až si budete vybírat vaši top masérku. Za nadstandard a kvalitu se prostě platí a pro spořivé typy je ideální mastrubace.

Martin Lorenc