V poslední době si lidé stále častěji dopřávají sex. Nebývale roste také zájem o intimní služby, kde se profesionálky a profesionálové zaměřují na masáž penisu. Jedním z hlavních spouštěčů je podvědomý odpor vůči patologickým genderovým trendům. Dalším faktorem je chuť ventilovat postpandemický a válečný stres. Do třetice lákají erotické procedury i tím, že vedou k faktickému zvětšení pohlavního údu. V kombinaci s posilováním pánevního svalstva si tak pánové mohou přijít až ke dvěma centimetrům délky navíc a jejich nástroj rovněž zbytní až o centimetr po obvodu. Jak na to, zjistíte v článku.

3 v 1 – vzrušující, zdraví prospěšná a prodlužující – to je masáž penisu

Zmiňovaná praktika vede v kombinaci s cvičením ke zvětšení mužské chlouby. Je ovšem nutné používat správnou techniku, proto svým partnerkám zaplaťte příslušný videokurz. Singles si při “tréninku” budou muset vystačit sami nebo si objednají asistenci proškoleného člověka. V exkluzivních pražských studiích si na tuto práci můžete najmout podle osobního gusta muže i ženy. Masáž penisu v jejich podání kombinuje smyslný fitness program s vaším orgasmem.

Pokud budete tuto speciální stimulaci podstupovat alespoň jednou týdně, docílíte během několika měsíců řady pokroků. Díky pravidelnosti se rozvine vaše schopnost oddalovat ejakulaci. Také začnete pociťovat životní spokojenost a zaznamenáte zlepšení většiny tělesných funkcí. Přesně takový účinek mají endorfiny, které se vám během sexuálního aktu doslova vlévají do žil. Do třetice, když se při masáži penisu aplikuje i takzvaný jelqing, což jsou silnější tahy připomínající dojení, způsobí tlak postupné zpevnění a zvětšení tkáně vašeho lingamu.

Proč byste měli masáž penisu spojovat s masáží prostaty

Mužská pohlavní žláza nalézající se uvnitř těla za močovým měchýřem nemá ráda každodenní několikahodinové sezení a neprospívá jí ani fast food. Kdo ji chce mít v pořádku, aby si tím zachoval erektilní funkci penisu, musí sportovat a dbát na stravu.

Dalšího pomocníka v boji proti zvětšení prostaty, která je příčinou povadlé mužnosti, hledejme v něžné penetraci análu. Teprve uvnitř řitního otvoru dochází k přímému dráždění předstojné žlázy, což samo o sobě vyvolává orgasmus. Jak vidíte, není záliba v sodomii náhodná. Jestli však patříte k zarputilým heterosexuálům, musíte v sobě nejprve překonat církevní dogmata, která vám sugerují, že je vadné, aby si muž  liboval v tomto typu dráždění. Místo toho si představte, jak vám oběma svěrači proniká kluzký dámský prst. Když je dost hluboko, tak bříškem stlačuje a hladí vaši prostatu, zatímco vám druhá ruka laská varlata. Masáž penisu a prostaty ve vás bezprostředně vyvolá exatické pocity. Z dlouhodobého hlediska vám zajistí bezproblémové močení a sexuální schopnosti v jakémkoliv věku.

S ložnicovou výkonností pomohou Kegelovy cviky

Zatínání a povolování svalů pánevního dna uzdravuje všechny lokální orgány včetně těch pohlavních. Funguje to spolehlivě jak u mužů, tak u žen. Hlavní benefit nejen pro pány tvorstva spočívá v odstranění problémů s nucením na močení a s hemeroidy. V rozmnožovací oblasti pak dosahují gentlemani výraznějšího a tvrdšího ztopoření a delší výdrže. Celkově se pomocí těchto cviků, které účelově sestavil americký lékař Arnold Kegel, zvyšuje též libido a vzrušivost pánve. Dohromady s odbornou masáží penisu doplněnou o jelqing a stlačování prostaty vyhrajete postelový jackpot.

 Pokud jste svodům erotických služeb dosud odolávali, nejspíš teď máte brouka v hlavě. Profesionální masérky a maséři z pleasure-world.com ví, jak vám dopřát maximum zdraví prospěšné rozkoše. Navíc to jsou pěkní lidé a dobře se na ně při sexy masážích včetně té penisové dívá. Ať už se rozhodnete jakkoliv, závěrem vám přejeme spoustu úžasných orgasmů a zasloužené prodloužení. O nevšední postřehy se s námi neváhejte podělit v komentářích.

Martin Lorenc