Kbely už dávno nejsou jen muzeum a letiště. Praha 19 je rovnocennou částí metropole a může se pyšnit moderní zástavbou na kraji hlavního města. Developeři nabízejí v této lokalitě novostavby, které jsou finančně dostupnější především pro rodiny s dětmi.

Odborníci proto doporučují oslovit přímo je a nechat si poradit. Školy, školky, obchody a další občanskou vybavenost mají přitom obyvatelé Kbel v dosahu. Nechte si vytipovat přímo od developerů zajímavé byty. Kbely mají co nabídnout!

Pět důvodů, proč máte pro bydlení zvolit právě Kbely:

  1. Zajímavá lokalita, která se bude dále rozvíjet
  2. Stále jste v Praze, přesto si užíváte výhod venkova
  3. Klidná čtvrť s dobrou dostupností do centra metropole
  4. Nákupní centra na dosah; nebudete jezdit daleko
  5. Místo s historií: časté návštěvy T.G. Masaryka, letecké muzeum (první pražské letiště) i kaple svaté cesty

Byty, byty byty! Kbely nabízí veselé barevné bydlení s klimatizací

Byty ve Kbelích vybírejte například z projektu Obytný park Kbely Centrum. Zahrnuje osm vilových domů, které již stojí v moderní zástavbě a volně navazují na původní projekt Zahrádky Kbely.

Budoucí majitelé novostaveb mohou vybírat ze 180 bytů s balkony a ustupující fasádou v jasných barvách. Nudit se tedy rozhodně nebudete. Byty o velikostech 1+kk až 4+kk se chlubí užitnou plochou 36 až 119 metrů čtverečních. Samozřejmostí jsou balkony nebo terasy a v případě přízemí také předzahrádky. Z teras v nejvyšších patrech si užijí jejich majitelé krásný výhled do okolí.

Vzhledem k horkým létům, která se již několik let opakují, bude jistě příjemným bonusem pro každého obyvatele zabudovaná klimatizace. Byty mají centrální vytápění, rozvody satelitu i společnou TV anténu. S uskladněním věcí také nebude problém, každý byt má sklepní kóji a garážové stání v suterénu, které lze dokoupit.

 

Co takhle zvolit dům místo bytu? Ve Kbelích si to můžete dovolit!

Rezidenční bydlení ve Kbelích si mohou pořídit budoucí obyvatelé, ale také investoři, kteří chtějí byt pronajímat nebo ho nechat pro své potomky. Kbely tak mohou být dobrou volbou v poměru cena-místo.

Jednou z nabídek je také developerský projekt Parcely Slavík, který zahrnuje nabídku 27 pozemků o velikostech 466 až 796 metrů čtverečních, které jsou přímo ideální pro stavby rodinných domů.

Výhodou je, že všechny pozemky jsou rovinaté, zatravněné a již napojené na inženýrské sítě a jsou tak připravené pro zahájení stavby rodinných domů. Pokud chcete nasát atmosféru místa, zajeďte se tam přímo podívat. Najdete je mezi ulicemi Zamašská a Semilská. Přímo před budoucími domy je zastávka autobusu, ale dobře a rychle dostupné je místo také autem.

Pokud se pro Kbely rozhodnete, čeká vás nejen příjemné bydlení, ale také kvalitní trávení volného času a nemusíte jezdit daleko:

  • Lesopark park Kbely/Letňany (největší místní zelená plocha) nabízí možnosti cyklistiky i procházek. Při výletu tam uvidíte potůček s tůní, amfiteátr i prostor pro mladé táborníky.
  • Golfové hřiště jen tak v nějaké části Prahy nenajdete, ve Kbelích ano – začněte s golfem již dnes!
  • Letecké muzeum Kbely – ojedinělý projekt, který zabaví vaše děti na dlouhé hodiny a návštěvy k vám budou jezdit ještě raději.
  • Samozřejmostí jsou obchody, lékárna, ordinace lékaře, základní i mateřská škola, kavárna s dětským koutkem, policejní stanice i hasičská zbrojnice se sborem dobrovolných hasičů.

Obyvatelé Kbel by neměnili

Ve Kbelích žije přes sedm tisíc lidí. Většina z nich by lokalitu neměnila. S tím souhlasí i moderátorka Ester Janečková, která již kdysi pochválila Kbely pro web novinky.cz. Sama tam vyrůstala a před deseti lety zrekonstruovala místní starý dům. „Bydlela jsem odmalinka na nedalekém sídlišti.

Pak jsem tam byla i s manželem a při řešení různých variant stěhování do lepšího jsme našli tuto část Prahy, která nás nadchla,“ říká o svém bydlení ve Kbelích Ester.

Avšak není třeba hned zvolit k nastěhování dům, pokud toužíte jen po bytě. Obraťte se na developery a volte z toho, co se vašim očím líbí. Rozhodně je z čeho vybírat.

Martin Lorenc